برقکار  –  خدمات برق ، تلفن ، شبکه

برق‌کار ساختمان به فردی گفته میشود مسئولیت پیشنهاد طرح و اجراء و تحویل کار را به عهده میپذیرد.

کارهایی که مرتبط به برقکار میباشد :
سیستم های برقی و روشنایی ، دزدگیر ، اعلام حریق ، دوربین مدار بسته ، درب ریموتی و آیفون تصویری.

برقکار ساختمان باید فردی دقیق و مسلط به رعایت اصول و دستورالعمل های ایمنی در اجرای کار باشد . همچنین با توجه به حساسیت شغل برق کمترین بی توجهی به اصول ایمنی و بهداشت خطرات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. استفاده از دستکش و کفش ایمنی برق از ضروریات این حرفه میباشد.

همانطور که اغلب میدانیم انجام برقکاری شامل تخصص در زمینه های مختلف میباشد . این تخصص ها لازمه اش گذراندن دوره های آموزشی در آموزشگاه فنی و حرفه ای یا مراکز دارای مجوز آموزش معتبر است.

در ضمن برقکار با توجه به تسلط به کار و کسب تجربه های کاری باید بتواند عیب یابی ، رفع خرابی و تعویض سیستم های برق را انجام دهد .

برق یکی از مهمترین موضوعات در امر ساختمانی و صنعتی میباشد. امروزه بدون برق امکان زندگی در خانه و کار در مراکز صنعتی – اداری امکان پذیر نیست ویا سخت و درد سرساز میشود . در نتیجه برقکاری شغلی همیشگی باتوجهبه ساخت وساز ساختمان و بازسازی (Over hall) کارخانهها دارای تقاضای بالایی میباشد .

اجرت برق کاری ساختمانی و صنعتی در همه کشورها بجزء ایران خوب و منطقی میباشد . هر مقدار برقکار تخصص و مهارت های بیشتری داشته باشید به تبع درآمد قابل توجه ترخواهد داشت . البته خوش قول بودن ، تمیزکار بودن و همچنین طرز برخورد با مشتری (مشتری مداری) نیز در این بین نمیشه نادیده گرفت.


برقکاری – امداد برق پایتخت